پخش رئالیتی شو «ارتش سری» با گردانندگی امیرعلی نبویان

پخش رئالیتی شو «ارتش سری» به کارگردانی سعید ابوطالب و با گردانندگی امیرعلی نبویان آغاز شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی این مجموعه، «ارتش سری» یک رئالیتی شوی جدید به روایت سعید ابوطالب است که نخستین قسمت از آن امشب، ۲۳ بهمن ماه در پلتفرم فیلیمو منتشر شد.

«ارتش سری» یکشنبه‌ها ساعت ۸ صبح پخش می‌شود.

این رئالیتی‌شو با حضور بازیگران سینما و تلویزیون بر اساس بازی «گروه نجات» در ارتش سری به نویسندگی و کارگردانی سعید ابوطالب ساخته شده است.

«ارتش سری» یک بازی استدلالی ـ استنتاجی گروهی‌ است که داستان و جهان فرضی آن برگرفته از سریالی پرطرفدار به همین نام است که به وقایع جنگ جهانی دوم مربوط می‌شود؛ نبردی بین پارتیزان‌ها و ارتش آلمان نازی برای نجات خلبان‌ها.

در این سناریو ۱۰ نفر از بازیگران در نقش‌های متفاوت پارتیزان، سرهنگ کسلر، گشتاپو، خلبان، راینهارد و… در کافه کاندید، واقع در بلژیک ۱۹۴۵ در خلال جنگ‌جهانی دوم جمع می‌شوند تا یک بازی واقعی و رئال را انجام بدهند.

شرکت کنندگان قسمت اول این مجموعه را بازیگرانی همچون: غلامرضا نیکخواه، حسین رفیعی، شکیب شجره، رامین راستاد، بهنام تشکر، شقایق دهقان، بهاره قاسمی، امیر مهدی ژوله، الیکا عبدالرزاقی و فرزین محدث تشکیل می‌دهند و امیرعلی نبویان به عنوان گرداننده بازی در تمامی قسمت ها حضور دارد.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید