۳۹۵ نفر از مددجویان ندامتگاه تهران بزرگ با عفو رهبری آزاد شدند

[ad_1]

مدیر ندامتگاه تهران بزرگ:

در پی موافقت رهبر معظم انقلاب اسلامی با پیشنهاد رئیس قوه قضاییه برای عفو معیاری متهمان و محکومان در ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و اعیاد ماه رجب، جمع کثیری از زندانیان ندامتگاه تهران بزرگ مورد عفو قرار گرفتند.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، در پی موافقت رهبر معظم انقلاب اسلامی با پیشنهاد رئیس قوه قضاییه برای عفو معیاری متهمان و محکومان در ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و اعیاد ماه رجب، جمع کثیری از زندانیان ندامتگاه تهران بزرگ مورد عفو قرار گرفتند.

مدیر ندامتگاه تهران بزرگ خاطر ضمن اعلام این خبر گفت: با حضور ۱۶۵ نفر از قضات نواحی مختلف استان تهران در ندامتگاه تهران بزرگ ضمن بررسی آخرین وضعیت آزادی زندانیان و برخورداری مددجویان از ارفاقات قانونی، تا ۲۲ بهمن تعداد ۳۹۵ نفر از متهمین و محکومین واجد شرایط عفو گسترده رهبری آزاد شده و تعدادی از تقاضاهای مددجویان هم در مراجع قضایی در دست بررسی است.

مزدارانی ادامه داد: نامه‌های عفو از سوی قضات اجرای احکام و مراجع قضایی حوزه‌های مختلف قضایی استان تهران و شهرستان‌های تابعه همچنان در حال وصول است و به زودی تمام مددجویانی که واجد شرایط عفو تشخیص داده شده‌اند آزاد شده، به کانون خانواده‌های خود می‌بازگردند.

مدیر ندامتگاه تهران بزرگ با تشریح روند اجرای عفو رهبری گفت: همه کارکنان اجرای احکام تا پاسی از شب و حتی روزهای تعطیل، روند آزادی و تخفیف مجازات را بررسی می‌کنند تا هیچ مددجوی واجد شرایطی در ندامتگاه نماند.

براساس این گزارش، تعداد نهایی مددجویان آزاد شده طی روزهای آتی اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

[ad_2] تمامی محتوای منتشر شده در سایت مطابق با پرتال پیشرفته خبری، اقدام به بازنشر می نماید، در نتیجه مسوولیت همه محتوای سایت بر عهده سایت های منبع بوده و ایواره هیچ مسوولیتی در قبال این نوشته از سایت نخواهد داشت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید