انتشار تصاویری از همسر کیم جونگ اون با گردنبندی به شکل موشک بالستیک

همسر کیم جونگ اون در ضیافتی که در روز برگزاری رژه بزرگ اتمی شرکت کرده بود گردنبندی به شکل موشک بالستیک قاره پیما به گردن داشت.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری رادار آنلاین، این رژه در هفتاد و پنجمین سالگرد تاسیس نیروهای مسلح کره شمالی برگزار شد. تصویری از همسر کیم جونگ اون، رهبری کره شمالی را روزنامه دیلی میل به نمایش گذاشت که نشان می‌داد چیزی شبیه به موشک بالستیک بین قاره‌ای بر گردن ری سول جو دیده می‌شود.

انتشار تصاویری از همسر کیم جونگ اون با گردنبندی به شکل موشک بالستیک

رادار آنلاین پیشتر گزارش کرده بود که رژه نظامی کره شمالی روز چهارشنبه قریب به یکسال پس از آن انجام شده که کیم جونگ اون یک فیلم به سبک فیلم‌های هالیوودی برای رونمایی از نوع جدیدی از موشک بالستیک قاره پیمای خود منتشر کرد.

انتشار تصاویری از همسر کیم جونگ اون با گردنبندی به شکل موشک بالستیک

این عکس همچنین شامل دختر خردسال رهبری کره شمالی، “کیم جو آئه” می‌شود که گمان می‌رود حدود ۹ یا ۱۰ ساله باشد. همچنین گزارش‌هایی نیز منتشر شده مبنی بر اینکه کیم جونگ اون طیف وسیعی از تسلیحات هسته‌ای و موشک‌های بالستیک قاره‌پیما را در طول رژه به نمایش گذاشته است که شامل یک “موشک بالستیک قاره پیمای جدید با سوخت جامد” است.

آنکیت پاندا، یک تحلیلگر نظامی مستقر در ایالات متحده، گفت: آنها در این رژه تعداد بیشتری از موشک‌های قاره پیما را نسبت به قبل به نمایش گذاشتند که مطابق با دستورالعمل کیم جونگ اون در مورد تولید انبوه تسلیحات هسته‌ای و سیستم‌های ارسال است.

انتهای پیام

این مقاله بر پایه استخراج اخبار روز، اقدام به انتشار مجدد محتوا می نماید، فلذا مسوولیت تمامی نوشته های سایت بر عهده پایگاه های اصلی بوده و سامانه آنلاین ایواره هیچ مسوولیتی در قبال انتشارات سایت نخواهد داشت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید